Bankalar Yarışıyor: Emekliye ve Yakınına 2 Gün Erk…

Emekli vatandaşları müşteri olarak kendilerine çekmek isteyen bankalar birbirleri ile adeta yarışıyor. Bankalar müşteri almak için çeşitli vaatlerde bulundu.

Bankalar son zamanlarda emekli vatandaşları müşteri olarak çekmek istiyorlar. Müşterileri kendileri çekmek isteyen bankalar ise vaatler konusunda birbiri ile yarışıyor.

BANKLAR EMEKLİ MÜŞTERİLERİ ÇEKMEK İÇİN YARIŞIYOR

Takvim’in haberine göre bankaların emekli müşteri yarışı sürüyor. Bazı bankalar promosyonu bin 750 liraya kadar çıkardı. Emekliyi bankaya kazandıranlar da 250 lira alabiliyor. Ayrıca ücretsiz tıbbi danışmanlık, 2 gün erken maaş gibi kolaylıklar da verilen vaatlerin arasında yer alıyor. Emekli müşteri çekmek isteyen bankalar hem promosyonda hem hizmette yarışıyor. Bankalar emekli müşterileri kendi bünyelerine kazandırmak için maaşı bin 500 liranın altında olanlara en az 500, bin 500-2 bin 500 lira arasında olanlara 625, 2 bin 500 liranın üzerinde olanlara 750 lira promosyon ödenirken, tutar kampanyalarla bin 750 liraya kadar çıkarıyor. 

EMEKLİ YAKININA DA PARA VERİLİYOR

Bankaların birbirleri ile girdikleri yarışta emekli yakınını getirenlere de 250 lira ödeme yapan bankalar var. Sunulan imkanlar promosyonla da sınırlı değil. Örnek vermek gerekişe AKBANK, maaşını kendi bankalarına taşıyan müşterilerine 1.200, 1.500, 1.750 lira veriyor. Maaş yatmadan 2 gün önce hesaptan faizsiz para çekme fırsatı da sunuyor. Bunun gibi bankalar arasında emekli müşterileri çekmek için kıyasıya yarış devam ediyor.

Latest articles

spot_imgspot_img

Related articles

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

spot_imgspot_img